Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

2

İstanbul’un en yeni ve prestijli fuar ve etkinlik alanıdır. 18.400m2 kapalı alana sahip merkez konumu sayesinde metro, tranvay, tren, otobüs ,marmaray, feribot gibi birçok ulaşım aracı ile katılımcı ve ziyaretçiye büyük avantaj sağlamaktadır. Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde aynı anda 30 bin kişi rahatlıkla ağırlanabiliyor. 

Özel aracıyla Anadolu yakasından gelecek misafirlerimiz Avrasya Tüneli'ni kullanarak alana kolaylıkla ulaşabileceklerdir. Alanda İspark tarafından işletilen 8.000 araçlık açık otopark bulunmaktadır.

Toplu Taşıma Araçları İle Rahat Ulaşım!

Yenikapı Sahili’nde yer alan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne otobüs, metro,dolmuş vb. gibi toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Bakırköy, Eminönü ve Taksim’den hareket eden dolmuşlar aracılığıyla ya da Marmaray, Hacıosman-Yenikapı Metro Hattı ve Havalimanı-Aksaray Metro Hatlarını kullanarak Yenikapı İDO İskelesi’ne, buradan da yürüyerek etkinlik alanına ulaşabilir. Aynı zamanda İstanbul dışından; Bandırma ve Yalova’dan da Yenikapı’ya direkt feribot ve deniz otobüsü seferleri düzenleniyor.

avrasya Gösteri merkezi bina 2

Fuar iç alan

 ADRES: Aksaray Mahallesi, Kennedy Caddesi No 11/1 Yenikapı Etkinlik Alanı Fatih-İstanbul, Türkiye

PAYLAŞ: